Studia strategia reklamy i PR w Warszawie

Studia strategia reklamy i PR w Warszawie

Fascynuje Cię świat marketingu i reklamy? Zastanawiasz się, dlaczego jedne firmy skutecznie promują swoje produkty, a inne nie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, bardzo możliwe, że studia strategia reklamy i PR to kierunek idealny dla Ciebie! Specjalność oferuje Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna, która pomoże Ci poznać świat marketingu od podszewki. 

Strategia reklamy i PR - co dają studia?

Strategia reklamy i PR to kierunek dla osób, które chciałby związać swoje życie zawodowe z szeroko rozumianymi mediami. Pracy w tym sektorze z pewnością nie zabraknie! Nawet najlepszy produkt czy usługa nie mają racji bytu, jeśli nie będą odpowiednio promowane. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby reklamą zajmowali się specjaliści. WWSH oferuje program, który pozwala studentom poznać rynek mediów i reklamy. Dowiadują się oni jak badać rynek, prowadzić komunikację marketingową czy przygotowywać reklamy. Absolwent może pracować w agencjach reklamy i PR, a także jako rzecznik prasowy czy specjalista od spraw promocji. Może również założyć własną działalność gospodarczą. 

Jak wyglądają studia na WWSH?

Studia strategia reklamy trwają 6 semestrów (3 lata) i przygotowują do zdobycia tytułu licencjata. Można zdecydować się na studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku), jak i niestacjonarne (nauka w weekendy). Wszystkie zajęcia mają miejsce w Warszawie, gdzie można odbyć praktyki w wielu prestiżowych agencjach. Program studiów pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy, a także umiejętności praktycznych. Chodzi o to, aby absolwent kierunku zdobył skuteczne narzędzia pomagające mu w budowaniu pozytywnego wizerunku osób, marek i instytucji oraz w promocji usług i towarów. Zajęcia są urozmaicone, mają formę wykładów, konwersatoriów, warsztatów, e-learningu czy case study. Okres studiowana nie polega jedynie na zaliczaniu kolejnych przedmiotów. Marketing trzeba nie tylko znać, ale również czuć. Stąd tak ważne jest, aby absolwenci byli elastyczni, umieli dostosowywać się do najnowszych trendów i nieustannie zmieniających się środków przekazu.

Jeśli interesuje Cię świat marketingu, a każdą reklamę dokładnie analizujesz, studia strategia reklamy i RP to strzał w dziesiątkę! Dzięki nim działania promocyjne nie będą miały przed Tobą tajemnic. Dowiesz się, z jakich metod korzystać, aby ludzie chętniej sięgali po pewne produkty bądź ufali określonym markom. Rynek daje wiele możliwości rozwoju, a sama praca jest rozwijająca i kreatywna. Daje ona także szansę na atrakcyjne zarobki!

Dodaj komentarz