"Narodziny gwiazdy" znowu na ekranach!

Narodziny gwiazdy znowu na ekranach!

Po oscarowym sukcesie piosenki “Shallow” z filmu “Narodziny gwiazdy” twórcy ogłosili, że do kin trafi niebawem ponownie rozszerzona wersja, zawierająca niepublikowaną wcześniej piosenkę! Będzie ona dłuższa o 12 minut i na pewno tłumnie przyciągnie przed kinowe ekrany fanów Bradleya Coopera i Lady Gagi.

Klasyczny musical w odświeżonym wydaniu

“Narodziny gwiazdy” to czwarty już remake starego musicalu z 1937 roku, który jest historią miłosną opowiadającą o uczuciu łączącym dwójkę artystów - popularnego już Jacksona (granego przez Coopera) oraz początkującą wokalistkę Ally (graną przez Lady Gagę). Film jest reżyserskim debiutem Bradleya, który zebrał za niego stosunkowo dobre recenzje i, co ważne, aprobatę widowni.

Nominacje i nagrody dla “Narodzin gwiazdy”

“Narodziny gwiazdy” zbierają liczne grono miłośników przede wszystkim ze względu na poruszające aktorstwo i ścieżkę dźwiękową. Film zdobył pięć nominacji do Złotych Globów oraz osiem do Oscarów, z czego na obu galach wygrał w kategorii “Najlepsza piosenka” - dzięki przebojowemu “Shallow”.

Plotki wokół relacji Gagi i Coopera

Od kilku miesięcy trwa też intensywna kampania promocyjna filmu, w którą zaangażowani są odtwórcy głównych ról. Popularność filmu podkręcają plotki dotyczące rzekomego romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Artystka niedawno rozstała się z narzeczonym, a dodatkowo filmowa para dała dwa poruszające występy - jeden podczas koncertu Gagi w Enigma Vegas Residency, a drugi wykonany 24 lutego na Gali Rozdania Oscarów.

"Narodziny gwiazdy" ponownie w kinach

Nie da się ukryć, że w obu przypadkach scena aż kipiała od emocji, ale ciężko stwierdzić, czy to autentyczne uczucie, czy wyreżyserowaną promocja filmu. Jedno jest pewne - takie plotki działają na korzyść filmu, o którym wciąż jest głośno, mimo, że od premiery w Wenecji upłynęło już pół roku. Ten fakt zapewne chcą teraz wykorzystać twórcy, którzy po wygraniu przez piosenkę “Shallow” Oscara, ogłosili, iż niedługo do kina trafi dłuższa wersja filmu, poszerzona o zupełnie nową piosenkę i sceny. Jesteśmy przekonani, że wiele osób wybierze się do kin tylko po to, żeby sprawdzić, czy i w nowych ujęciach chemia między głównymi bohaterami jest tak wyczuwalna!

Dodaj komentarz