Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym

Tych dwóch artystów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Młodzi muzycy są w ostatnich latach najchętniej słuchanymi gwiazdami, a bilety na ich koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie inaczej było tym razem.

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło został ogłoszony 6 maja br. Pierwsza z dwóch przedsprzedaży ruszyła zaledwie 9 dni później - 15 maja w południe. Fani oszaleli z radości. W końcu wielu osobom, które chciały usłyszeć artystów na żywo, nie udało się zdobyć biletów na ich indywidualne koncerty w ubiegłym roku. Przedsprzedaż dedykowana dla użytkowników Allegro Smart przeszła oczekiwania organizatorów. Zainteresowanie tą ograniczoną pulą biletów było tak duże, że konieczne było przesunięcie startu sprzedaży na godzinę 15.00. Kolejnego dnia, druga przedsprzedaż dedykowana posiadaczom podstawowego konta na Allegro, na szczęście nie zawiesiła serwerów. Mimo to bilety rozeszły się w dwie minuty.

Dziś ostatnia okazja na upolowanie wejściówek na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, którzy 28 września wystąpią na pierwszym i ostatnim wspólnym koncercie w tym roku. Bądźcie gotowi o 12.00, aby powalczyć o jedne z ostatnich biletów. 

Ogromna akcja jest inauguracją nowego przedsięwzięcia. Pod koniec ubiegłego roku gigant polskiej e-commerce Allegro.pl wykupił platformę biletową eBilet. 

Jestem niezwykle zadowolony, witając eBilet Polska w rodzinie Allegro. Dzięki współpracy bilety na tysiące wspaniałych występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla klientów Allegro na wyciągnięcie ręki. Naszym wspólnym celem jest dodanie do najszerszego wyboru towarów dostępnych on-line, także najbogatszej oferty najlepszych przeżyć – oznajmia z dumą Francois Nuyts, CEO Allegro.

Poszerzenie oferty Allegro ma na celu przyciągnięcie do siebie nowych klientów. Dzięki temu platforma aukcyjna staje się bardziej uniwersalna, ponieważ można tam kupić nie tylko przedmioty, ale i zaopatrzyć się w bilety wstępu na ekscytujące wydarzenia kulturalne. Bez wątpienia, wybór dwóch najpopularniejszych młodych artystów na promocję tej nowej usługi w ofercie Allegro było strzałem w dziesiątkę!

Dodaj komentarz