Czy warto uczyć się języka z lektorem online?

Czy warto uczyć się języka z lektorem online?

Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z językiem obcym, zastanawia się, na jaką metodę nauki postawić. Z pewnością trzeba uczyć się poprzez angażowanie różnych zmysłów. Warto także zadbać o równomierny wzrost umiejętności związanych z czytaniem, pisaniem, słuchaniem i mówieniem. Czy lektor nam w tym pomoże?

Zalety nauki z lektorem

Indywidualne zajęcia z lektorem mają wiele zalet. Choć na początku może to być stresujące, by pracować z nim sam na sam, szybko można się do tej sytuacji przyzwyczaić. Uwaga lektora jest skupiona na uczniu w 100 procent, dzięki czemu lepiej koncentruje się on na zajęciach, czuje się motywowany do pracy, a także nie obawia się reakcji innych kursantów. Choć umiejętność pisania czy słuchania można całkiem nieźle wyćwiczyć samemu, sprawa wygląda dużo gorzej z mówieniem. Samouk łatwo może nauczyć się błędnej wymowy słów, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Poza tym konwersacje z lektorem sprawiają, że szybciej się otwieramy i zaczynamy po prostu mówić w nowym języku. Lektor za każdym razem dopasowuje się także do naszego indywidualnego tempa pracy, zwróci uwagę na to, z czym mamy największy problem i położy nacisk na to właśnie zagadnienie.

Pracuj nad swoim językiem z lektorem!

Zdziwisz się, jak nauka angielskiego online z lektorem potrafi być owocna. Zajęcia odbywają się bez konieczności dojazdów, nie tracisz swojego cennego czasu. To Ty także decydujesz, kiedy odbędą się lekcje. Szkoła językowa AKCENT daje Ci możliwość pracy z kompetentnymi i pełnymi pasji lektorami. Do każdego ucznia pochodzą oni indywidualnie, stosując ciekawe i angażujące metody nauczania. Zajęcia odbywają się przez komunikator Skype. A wszystko to w atrakcyjnej cenie! Pamiętaj, że indywidualne lekcje, choć bywają bardzo intensywne, pomogą Ci dużo szybciej wyćwiczyć nowy język, niezależnie od poziomu, z jakiego startujesz. Początkujący poczuje się zmotywowany do regularnej pracy, a student zaawansowany będzie miał okazję, aby wyjaśnić skomplikowane kwestie gramatyczne.

Nauka języka z lektorem to świetny pomysł na przyswojenie nowego języka. Oczywiście, będzie to wymagało także pracy własnej, ale lektor będzie osobą czuwającą nad całym procesem. Pokieruje on Tobą, wprowadzając w świat słownictwa, wymowy czy gramatyki. Uwrażliwi na błędy, ale też podkreśli Twoje mocne strony. Taka forma nauki jest nie tylko skuteczna, ale też bardzo miła. Lektorzy dbają o życzliwą atmosferę i zawsze mają na uwadze, że po drugiej stronie ekranu znajduje się ciekawy człowiek.

Dodaj komentarz